2017 ‘de Öne Çıkan 5 Kot Trendi!

2017 ‘de Öne Çıkan 5 Kot Trendi!

Admin
Temmuz 17, 2017
95

Kotlar her zaman kadın ve erkeklerin hayatlarını kurtaran kıyafetlerden olmuştur ve herkesin gardırobunda mutlaka bir ya da birkaç kot pantolon vardır. Her sene değişiyor gibi olsa da aslında öncekileri de bir gözünüzün önüne getirdiğiniz de aslında yalnızca onların sunumlarının değiştiğini söyleyebiliriz. Peki, 2017 yılında kotlar karşımıza en çok ne şekilde çıkacaktır. Kadindio olarak bizde bu makalemizde sizlere 2017 yılında trend kot parçalarına bir göz atalım istedik. Gelin isterseniz başlayalım;

1. Fırfırlı Paçalar

Eskiye bakarsanız fırfırların çocuk işi görüldüğünü bilirsiniz ancak son dönemde o kadar farklı şekillerde kullanmaya başladı ki bu düşüncemizin de değiştiğini söylemek mümkün. Sanıyorum ki fırfırlardaki bu yükseliş trendi bir müddet daha devam edecek. Bunun en belirgini olarak fırfırlı kotları görebiliyoruz. 

Karışan Saçları Açabilmek İçin 5 Yöntem başlıklı makalemizi de okumalısınız.

2. İnci Süslemeli Kot Pantolonlar

2017’de bir başka öne çıkan modellerden inci süslemeli modelleri de görüyoruz. Aslında burada marka ismi belirtecek olursak Zara’yı da örnek olarak gösterebiliriz. Çünkü markanın inci süslemeli kotları ciddi anlamda yok satıyor. Eğer ki bu trendi sizde sevenlerdenseniz o zaman eski kotlarınızı da süsleyebilirsiniz. Hem kullandığınız tarzından sıkılmış olduğunuz eski kotunuza başka bir hava da katmış olursunuz hem de daha ekonomik bir çözüm sağlarsınız. Herkesten farklı olmasını da cabası olarak gösterebiliriz.

3. Patchwork Kot Pantolonlar

Bu yıl görebileceğiniz modeller arasında patchworkleri’ de ekleyelim. Görünümü farklı olmasına karşın kot kumaşların bir araya getirilerek elde edilmiş güzel bir tasarımı diyebilirim.

4. Püskül Paça Pantolonlar

Bu yıl etrafınızda görmüş olduğunuz püslüllü paçalar dikkatleri üzerine çekmiş olabilir. Çünkü ünlü bir giyim markası bu konuda pek çok sayıda satış yapmış durumda. İsterseniz saçaklı modellerini de tercih edebilirsiniz. Ancak yeni bir alışveriş listesi hazırlıyorsanız arasında püsküllü paça pantolonu da eklemenizi öneriyoruz. Zira 2017’ de çok satanlar arasında olacak. Püsküllü paça modelini evinizde kendiniz de yapabilirsiniz. Eski bir pantolonunuzu alın paçalarını kesin ve uçlarını cımbız yardımıyla çekiştirin daha farklı bir model ortaya çıkarabilirsiniz.

Yorumlar

Hemen Yorum Yap

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır. * İşaretli alanlar zorunludur.