2017 Kısa Abiye Elbise Modelleri

2017 Kısa Abiye Elbise Modelleri

Admin
Temmuz 18, 2017
789

Kadınlar için kıyafet tercihleri olmazsa olmazlar arasındadır. Üstelik her mevsim değişiklik gösterdiği içinde bayanlar sürekli olarak modayı yakından takip etme ihtiyacı duyarlar. Örneğin kısa abiye modelleri konusuna biraz değinelim. Yazın düğünler ve özel gecelerin sayısı sayılamayacak kadar fazla olur bu nedenle de bayanlar her zaman aynı kıyafetlerle başka yerlere gitmek istemezler. Bu onlar için önemi büyük bir konudur. 2017 yılına baktığımız da ise kısa abiye elbise modellerinin daha ön planda olduğunu görebiliyoruz. Abiye için bayanların zarafetini simgeliyor demek yerinde olacaktır. Buda bayanların dikkatinden hiç kaçmaz.  Kısa abiye modelleri bayanların yaz mevsimindeki ilk tercihlerinden birisidir.

Kısa Abiye Elbise

Kısa abiye elbise tercih eden bayanların kalabalık ortamlarda veya toplantılarda tüm dikkatleri kendi üzerlerine çekmek için tercih edilir. Giyen bir bayan oldukça şık ve gösterişli olur ve tüm gözlerin ona doğru çevrilmesini sağlar. özellikle de şık bir salonda bulunuyorsanız bu her bayanın tercih etmek istediği bir kıyafet tarzıdır.

2017 ‘de Öne Çıkan 5 Kot Trendi! başlıklı makalemizi okumanızı tavsiye ediyoruz.

Abiye Kısa Elbise Modelleri

Bayanlar için kıyafet seçenekleri saymakla bitmez kısa abiye modelleri de bunlardan bir tanesidir. Ancak her kıyafet modelinde olduğu gibi kısa modellerde de çeşit bir hayli fazladır. Bu çeşitler boy farkından tutunda yaka modeline, kol boyundan tutun da kesim şekline varıncaya kadar pek çok ayrıntıyı kapsar. Ancak kendinize güvenen fiziğinizden emin bir bayansanız o zaman dar kesim her zaman en fazla tercih edilen modeller arasında olmuştur. Dar kesimin özelliği vücut hatlarının belirgin olmasını sağlar ve derin bir dekolte ile birlikte mükemmel bir duruş sağlar. vücut hattınızın belirginleşmiş olduğu dar kesim bir model ile asimetrik yaka ya da straplez yaka arasında da çeşitlendirme yapabilirsiniz. Bu sayede dikkatlerin üzerinizden hiç eksilmemesini sağlarsınız.

Kısa Abiye

Kısa abiye modellerinde her ne kadar her iki tarafında kısa olanı tercih edilse de önü kısa ancak arkası uzun olan modeller de ilgi çekmiştir. Bu model 2017 yazı için bayanların ilgi gösterdikleri arasında yer alan beğenilen bir kıyafet tercihidir.

Yorumlar

Hemen Yorum Yap

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır. * İşaretli alanlar zorunludur.