Pazartesi, Nisan 22, 2019
6 Adımda Hızlı Kilo Nasıl Verilir?

6 Adımda Hızlı Kilo Nasıl Verilir?

Admin
Mayıs 17, 2017

Öncelikle adımlarımıza geçmeden önce size söylemek istediğimiz yapmanız gereken tek şey azimli olmak. Çünkü kilo vermek sabır ve özen isteyen bir konudur. Senelerce aldığınız kilolarınızı öyle üç beş günde vermeniz mümkün değildir. Evet, üç günde size kilo verdirecek yöntemlerde vardı ancak bu yöntemlerinde ne kadar sağlıklı olduğunu düşünmek gerekir. İşte bu nedenle size söylemem gereken ilk şey hızlı kilo verebilirsiniz ancak sağlıklı bir şekilde kilo vermek önemli olandır. Aşağıda belirteceğimiz bu 6 madde sizin hızlı bir şekilde kilo vermenize neden olacak ancak bir o kadar da sağlıklı beslenmiş olacaksınız.

HIZLI KİLO NASIL VERİLİR? 

Bol Su İçin

Suyun insan hayatı için önemi büyüktür. Ancak yemeklerden önce tükettiğiniz su sizde tokluk hissine neden olacağı için fazla yemek yememenizi sağlayacaktır

Sevmediğiniz Yiyecekleri Tüketin

İnsan sevdiği her şeyi bitirmek ister bu nedenle de öğünlerinizde sevmediğiniz yiyecekleri tercih edin. Bu sayede yalnızca ihtiyacınız olan kadarını yersiniz.

Çikolata Yiyin

Eğer ki gün içerisinde canınız tatlı yemek istiyorsa o zaman çikolatayı tercih edin. Hamur işi ile yapılan tatlılar size kilo aldıracaktır. Ancak küçük bir çikolata parçası sizin bu ihtiyacınızı giderecektir.

Porsiyonları Azaltın

Bu zamana kadar yedikleriniz size hep kilo aldırdı bu nedenle de artık porsiyonlarınızı düşürmenin vakti geldi. Tabaklarınız ne kadar az dolarsa psikolojik anlamda da o kadar etkileneceksiniz.

Hareketlerinizi Artırın

Spor yapmak dünyanın en keyifli işidir. Eğer ki buna ayıracak zamanınız yoksa o zaman daima hareketli olmayı tercih edin. Örneğin işe gelip giderken yürüyebilirsiniz. Otobüse binerken bir sonraki durağı tercih edebilirsiniz. 

İçeceklerinize Dikkat Edin

İçtiğiniz her şeyin farklı bir kalorisinin olduğunu unutmayın bu nedenle de asitli ve gazlı içeceklerden uzak durmalısınız.

Yorumlar

    Hemen Yorum Yap

    E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır. * İşaretli alanlar zorunludur.