Ahmet Maranki Elma Sirkesi Diyeti

Ahmet Maranki Elma Sirkesi Diyeti

Admin
Ağustos 07, 2017

Televizyonlarda ve bazı programlarda karşımıza çıkan Ahmet Meranki diyeti son zamanlarda dikkat çekmektedir. Sadece ülkemiz içerisinde değil, aynı zamanda bir çok ülkede de seminerler ve konferanslar veren Meranki, düzenli beslenme ve sağlıklı zayıflama alanında son derece farklı yaklaşımları olan kişilerden biridir. Farklı diyet programları hazırlayan Maranki ayrıca zayıflatıcı bitkiler ve uzun diyet listeleriyle meşhurdur. Ahmet Maranki elma sirkesi diyeti, en sık karşımıza çıkan diyet listelerinden biridir.

Eğer size verilen diyet listenizi tam da yazılanlara göre yaparsanız düzenli bir şekilde kilo vermenizin mümkün olduğunu söyleyebiliriz. Düzenli bir biçimde kilo vermenin yanı sıra bunu hızlı ve sağlıklı bir biçimde yapmak da bazı diyet listeleriyle mümkün olmaktadır. Ahmet Maranki’nin diyet listesine bakarsanız her gün kullanmanız gereken bazı yiyeceklerin olduğunu göreceksiniz. Özellikle sirkenin üzerinde duran Maranki, kudret narını da önermektedir.

Ahmet Maranki Diyetini Uygularken Nelere Dikkat Edilir?

Öncelikle bu diyetin sadece 25 yaşından 40 yaşına kadar olan kişiler için uygulanabileceğini bilmelisiniz. Ayrıca sadece 3 hafta uygulamanız önerilir. Bilinmeyen bir rahatsızlığınız da varsa diyet programını ve tüketeceklerinizi muhakkak doktorunuza danışmanız gerekir. Diyet listesini uygularken abur cuburdan kaçınmanız önemlidir. Fast food tarzı yiyecekler yenmesi yasaktır. Ayrıca bu diyette hiç bir şarküteri besini de yoktur. Yani kırmızı et tüketmeyecek ve bunun yerine balık yemeyi tercih edeceksiniz. Balık dışında kırmızı et yerine tavuk da tüketebileceğinizi söyleyebiliriz.

Bitkisel gıdaların üzerinde duran diyet listesi içtiğiniz çayın da bitkisel olmasından yanadır. Siyah çay içmek yerine bitkisel çaylar tercih edilmelidir. Tuz ve un kullanımı da durdurulmalıdır. Günlük öğünlerinize maydonoz, nane, dereotu, kırmızı biber, taze soğan gibi sebzeler muhakkak eklemeniz istenir. Ahmet Maranki elma sirkesi diyetini yaparken yemek üstüne tatlı yeme alışkanlığınız varsa bu alışkanlığınızdan da vazgeçmeniz istenir. Bunlar yerine salata ve cacık gibi daha hafif ve yemek esnasında ya da yemek sonrasında yenebilecek yiyecekler tercih edilmelidir diyebiliriz. 3 hafta sonrasında daha sağlıklı ve fit bir görünüm kazanabilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilir ;

Dikkatli Besin Tüketimi ile Hızlı Kilo Verme

4 Adımda Metabolizma Nasıl Hızlandırılır?

Yorumlar

    Hemen Yorum Yap

    E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır. * İşaretli alanlar zorunludur.