Pazartesi, Nisan 22, 2019
Ayrılığı 5 Adımda Atlatmanın Yolu

Ayrılığı 5 Adımda Atlatmanın Yolu

Admin
Mayıs 26, 2017
37

Eğer ki sevgiliniz varsa o zaman bu duyguyu çok iyi biliyor ve bununla karşılaşmamak için elinizden geleni yaptığınızı tahmin edebiliyoruz. Lakin tüm uğraşlarınıza karşın ayrılık sizin kapınızı da çaldıysa o zaman yapacağınız çok fazla bir şey yoktur. Unutmamalısınız ki ayrılık bir son değil yeni bir başlangıç demektir bu nedenle de aşağıda size vereceğimiz öneriler doğrultusunda ayrılık acısını da daha kolay atlatacaksınız.

Ayrılığın ilk günü tam bir felakettir

Ayrıldığınız ilk gün bir daha sevemeyeceğinizi ve onsuz olamayacağınızı hatta yaşayamacağınızı düşünürsünüz lakin size söylemek istediğimiz bir şey var ki o da yaşayacağınız hem de eskiden olduğundan daha mutlu bir şekilde yaşayacağınızdır. Çünkü artık daha güçlüsünüz ve tek başınıza herşeyi çok güzel idare edebileceksiniz. Yapmanız gereken tek şey bunun üzerinde biraz çalışmak ve kendi disiplininizi kendiniz oluşturmak.

Arkadaş kalalım cümlesini bir kenara bırakın

Unutmayınız ki siz eskiden bir çifttiniz lakin şimdi değilsiniz o zaman bırakın arkadaş kalalım cümlesini hayatınızdan uzaklaştırın. Çünkü onu görmeyi bir süre sonrasında istemeyeceksiniz. Eğer ki hayatınızda arkadaş istiyorsanız o zaman gerçek arkadaşlarınıza dönebilir ya da onları arayabilirsiniz.

Sosyal medya ortamlarından uzaklaşın

Sosyal medya ne kadar renkli gibi olsa da bu süre içerisinde size öyle gelmeyecektir. Ve hiçbir şeyde göründüğü gibi olmayacaktır. O zaman bırakın bir süreliğine sosyal medya da takılanlar takılsın siz kendi özel hayatınızı hazırlamanın gayreti içerisine düşün

Onunla iletişime geçmeyin

Ona bir şey danışacağım gibi saçma sapan bahanelerle iletişime geçmeyin. Bir süreliğine onunla konuşmayı selamı ve sabahı kesin eğer ki konuşacaksa bırakın o size gelsin. Arkadaşlarınıza ya da onun arkadaşlarına onu sormak iletişim demektir bundan uzak durmalısınız.

Mutluluk çemberi oluşturun

Arkadaşlarınızla bir araya gelerek kendinize bir mutluluk çemberi oluşturabilirsiniz. Göreceksiniz ki her şey daha renkli bir hal almaya başlayacak.

Yorumlar

Hemen Yorum Yap

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır. * İşaretli alanlar zorunludur.