Burcunuza göre hangi sağlıklı alışkanlığı edinmelisiniz? (2)

Burcunuza göre hangi sağlıklı alışkanlığı edinmelisiniz? (2)

Admin
Nisan 13, 2017

Başak (23 Ağustos - 22 Eylül)

Başaklar herkes tarafından mükemmeliyetçi olmakla bilinirler; yaptıkları her şey tamdır ve çoğu zaman fazlaca eleştirel olabilirler. Aynı zamanda mütevazi, güvenilir ve adildirler ve detaylara dikkat ederler. Başaklar meraklıdır, bilgi birikimleri iyidir ve boğalarda olduğu gibi güzel şeylerin tadını çıkarırlar ancak bu güzel şeyler konusunda çok seçicidirler.

Başak burcu için uygun sağlıklı alışkanlık: Bir başak burcu insanıysanız, muhtemelen zaten bir rutin oturtmuşsunuzdur ve aslında onunla ilgili bir şey değiştirmek istemiyorsunuzdur. Kendiliğindenlik size pek bir şey ifade etmez ve her şeyi yapmanız gerekenler listenizdeki bir göreve dönüştürürsünüz. Biraz spontan olmayı, kendinize zaman ayırmayı deneyin. Rahatlayın ve eğlenin. Takviminizde olmayan ama canınızın istediği bir şeyi yapmaya teşebbüs edin. Konfor alanınızdan çıkarak yeni şeyler deneyin.

Terazi (23 Eylül - 22 Ekim)

Terazi burcu insanları dengelidir ve başkaları ile ilişkilerini istikrarlı şekilde sürdürürler. Aşkı seven takım oyuncularıdırlar ve çok adil ve tarafsızdırlar. Güzel şeyler ve insanlardan hoşlanırlar ve bir ekiple nasıl çalışacaklarını, ayrıca insanları nasıl rahat ettireceklerini bilirler. Onlar sanatsal, ikna edici ve güçlü iletişimcidir. Doğaya hayrandırlar ve dışarıda, doğa içinde zaman geçirmeyi severler.

Terazi burcu için uygun sağlıklı alışkanlık: Doğa yürüyüşleri, sanatsal faaliyetler, marangozluk ve benzeri "kendin yap" projeleri teraziler için uygundur. Teraziler hobilere yatkındır, kendilerini el becerileri ve yaratıcılıklarını sergileyecekleri hobilerle kolayca oyalayabilirler.

Akrep (23 Ekim - 21 Kasım)

Akrepler meraklı ve sezgisel, aynı zamanda ciddi ve derindirler. Ayrıca, işler ters gittiğinde bile sabırla yeniden başlayabilecek etkileyici bir yeteneğe sahiptirler. Akrepler, gizliliği severler, tutkulu ve hırslıdırlar ve kibirli olabilirler ama genellikle çok sadıktırlar. Ayrıca rekabette başarılı olurlar ve tıpkı aslan burcu gibi oyunları severler.

Akrep burcu için uygun sağlıklı alışkanlık: Bir Akrep olarak, sporda muhtemel bir meydan okumadan çekinmeyin. Öte yandan, birlikte spor yapmak için başkalarını bulmak her zaman kolay değildir. Bunun yerine, kendinizle biraz rekabet edin, örneğin kendi adım sayılarınızı günden güne artırabilecek misiniz bunu görün. Kendinize dikkat edin, sporda ve egzersizde hırs yüzünden aşırıya kaçıp kendinize zarar vermeyin.

Yay (22 Kasım - 21 Aralık)

Yay, bilime adanmış ve gerçeği araştıran bir burçtur. Felsefe ile ilgilenirler, keşfetmek ve bilgilendirilmekten hoşlanırlar. Ayrıca, zaman zaman işleri erteleme eğiliminde olsalar da, açık sözlü, iyimser ve heveslidirler.

Yay burcu için uygun sağlıklı alışkanlık: Bir yay olarak, muhtemelen her zaman bilgiye açsınız, ne kadar okusanız, araştırsanız da daha fazla öğrenmek istiyorsunuz. Bu yüzden öğrenmekle ilgili yeni faaliyetlere katılın, kurslara yazılın, yeni hobiler edinin. Kitap okuma gruplarına kaydolmak da sizin için ilgi çekici olabilir. Ayrıca, seyahat tam yay burcuna uygun bir faaliyettir. Yeni yerler keşfetmek size iyi gelecek.

Oğlak (22 Aralık - 19 Ocak)

Oğlaklar, çalışkan, iddialı ve amaçlarını gerçekleştirmekle ilgili bireylerdir. Başarılı olmakla ilgilenirler ve genellikle çok geleneksel ve pratiktirler, ancak aynı zamanda nazik ve güler yüzlü olmayı önemserler. Dikkatli ve sorumludurlar ve duygularını tam olarak hissettirmeseler de sevdiklerine çok bağlıdırlar.

Oğlak burcu için uygun sağlıklı alışkanlık: Eğer oğlak burcuysanız, kendiniz için haftalık hedefler belirleyerek başarılı olma arzunuzdan yararlanın. Bu hedeflerin mutlaka bir akrep burcu gibi rekabetçi olması gerekmez, aksine kendinize iş dışında kişisel ve keyifli bir şeyler sunmakla ilgili olabilir. Egzersiz olabilir, üzerinde çalışmak istediğiniz bir şey ya da yeni bir şey denemek gibi hedefler de belirleyebilirsiniz.

Kova (20 Ocak - 18 Şubat)

Kova, toplumsal konularla derinden ilgilenen ve daha iyiyi gerçekleştirmek için bir şeyler yapan bir burçtur. Yaratıcı entelektüeller olarak, aynı zamanda özgün olmayı da önemserler ve yeni fikirleri ortaya çıkarmakta harikadırlar. Kova aynı zamanda teknolojiyi sever ve popüler ve yeni şeyleri de takip eder.

Kova burcu için uygun sağlıklı alışkanlık: Teknolojik cihazlar kova burcunun hoşuna gider. Yeni cihazlar deneyebilir, bilişimle ilgili eğitici etkinliklere katılabilirsiniz. İzleyicili sporlarla uğraşmak kova burcuna uygundur. İnsanlara yardım etmekle ilgili faaliyetler, aktivizm de kova burcunu tatmin edecektir. Boş vakitlerinizi sosyal sorumluluk işlerine ayırabilirsiniz.

Balık (19 Şubat - 20 Mart)

Balıklar hülyalı, spiritüel ve sezgiseldir. Merhamet duygusu uyandırmak eğilimindedirler ve Kova gibi onlar için başkalarına yardım etmek ve toplumsal borçlarını ödemek önemlidir. Sık sık başkalarını kendilerinden daha fazla önemserler ve iki burç da çok romantik ve mütevazıdır. Su grubundan olduğu için, Balık burcuna deniz, nehir, göl kenarı gibi yerler huzur verici gelir ve ruhlarını besler.

Balık burcuna uygun sağlıklı alışkanlık: Su sporları, havuz egzersizleri balıklara iyi gelir. Bir deniz kenarında sadece dinlenmek ve hayal kurmak bile balık burcu insanları için gayet güzeldir.

Yorumlar

    Hemen Yorum Yap

    E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır. * İşaretli alanlar zorunludur.