Pazartesi, Nisan 22, 2019
Doğru Erkek Nasıl Seçilir?

Doğru Erkek Nasıl Seçilir?

Admin
Temmuz 09, 2017

Bir kadın için hayatın pek çok dönüm noktası olabilir ancak bunlar arasında en önemlisi hayatının bundan sonraki döneminde tercih edeceği doğru erkeğin hangisi olduğudur. Doğru bir eşi seçecek olan kadın ömrü boyunca mutlu olacaktır. Doğru erkeği bulmak için akıl ve kalbi iyi yönlendirmesi gerekir. Bu dönemde ise bir kadını en çok etkileyecek olan şey gel gitler yaşamasıdır. Doğru erkeği seçmek için ilk basamak o erkeğin gerçek anlamda doğru insan olmasıdır. Biliyoruz ki pek çok kadın bu devirde doğru erkeği nasıl bulabilirim diye kendi kendisine soruyor.

Bir erkeği doğru olarak seçebilmenin ilk kuralı onun inancıdır. Çünkü Müslüman bir ülkede yaşıyoruz ve bizim kendimize göre bazı adetlerimiz ve geleneklerimiz var.  Bir insanın eşine saygı duyması için dinini birazda olsa tanıyor olması önemlidir. çünkü bu şekilde olan bir erkek akraba ziyaretlerini de eşine saygıyı da çok iyi bilir.  

Doğru erkek seçerken önemli bir konu da onun ailesidir. Her ne kadar o erkekle evlenecek olursanız olun ailesiyle de görüşmek zorunda olacağınızı unutmamalısınız. Bu nedenle de olaya mantık çerçevesinde yanaşmanız gerekiyor. Ailesi gerçekten de seçilmiş insanlardan oluşuyor. Sağlıklı bir erkek iyi ortamda yetişmiştir. Ailesi saygın kişilikteyse onların tutumu çocuklarına da yansıyacaktır.

Günümüzde bayanların pek çoğu erkeklerin dış görüntüsüne bakarak yorum yapar. Bu yüzden de kalbinizle değil de duygularınızla eşinizi seçmeniz doğru olacaktır. Çok parası olabilir lakin kişiliği bozuksa çok parası olması da hiçbir işinize yaramayacaktır. Evet sizi başkasına muhtaç etmeyecek kadar gelirinin olması önemlidir lakin maddiyat en son ele alınması gereken konudur.

Yorumlar

    Hemen Yorum Yap

    E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır. * İşaretli alanlar zorunludur.