Erkeklerin Beğendiği Kadın Tipi

Erkeklerin Beğendiği Kadın Tipi

Admin
Haziran 10, 2017

Bir erkeğin kalbine giden yol mutfaktan geçiyor denir ancak sanıyorum ki bu yalan çünkü bir erkeğin kalbine giden yol gözlerden ve de burundan geçiyor.  Bunun nedeni ise erkek ilk önce kadınların fiziksel görünüşüne önem veriyor. Ha bu arada bir erkek kadın güzel olduğu gibi birde güzel kokmalı istiyor. Gelelim ayrıntılara

Dudaklar Önemli Bir Detay

Kadınların dudakları da erkeklerin dikkatini çekenler arasında hele ki kırmızı bir ruja hiçbir erkek hayır diyemiyor. Bunun yanı sıra kadınların bir şeyi ifade ederken ki göstermiş olduğu mimik hareketleri erkeği bulunduğu yerden alıp başka noktalara kadar götürmekte. Erkekler genelde parlak rujlara önem veriyor ve burada ince bir ayrıntı konuşurken dudağını ısıran bir kadından etkilenmeyecek erkek yok.

Fiziğinize Dikkat Et

Evet, önemli bir sorun da fizik. Eğer güzel görünmek istiyorsanız ve karşı tarafın sizi beğenmesini istiyorsanız fiziğinizi korumalı ve daima ideal ölçüler içerisinde var olmaya çalışmalısınız. Çünkü biz erkekler bir kadın tercihi yapacaksak kesinlikle düzgün bir fiziğe sahip olmasını isteriz. Sonuçta yanınızda gezecek ve sizi temsil edecek herkese göstereceğiniz biri olacak hayatınızda demektir. Bu yüzden eğer fazlanız varsa bizce hemen vakit kaybetmeden spora başlamanız en doğru seçim olacaktır.

Saçlarınıza Dikkat Ediyoruz

Kadın denildiğinde akla gelen ilk saçlar olur bu yüzden de bakımlı ve canlı parlaklara sahip olmanız gerekiyor. Saç konusunda erkekler biraz çelişkili çünkü kısa saçtan hoşlanan erkekte var uzun saçtand ancak burada bakımsız dip boyasız bir saçla görünmek sanıyorum güzel olmayacaktır. Erkeklerin ilgisini çeken bir model rastgele toplanmış olan bir topuz saç.

Giydiğin Sana Yakışıyor mu?

Bazı kadınlar var ki ben ne giysem yakışır diye düşünür ancak sen yerine göre giyinmiyorsan o zaman çok fazla bir şey de beklemen sanırım senin için iyi olmayacaktır. Erkekler öyle abartılı giyinen kadınlardan hiç hoşlanmaz. Ancak kadının da şık olmasını ister.

Yorumlar

Hemen Yorum Yap

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır. * İşaretli alanlar zorunludur.