Erkeklerin kızlar hakkında bilmek istedikleri 7 sır

Erkeklerin kızlar hakkında bilmek istedikleri 7 sır

Admin
Mayıs 23, 2017

Nasıl yaklaşmalı?

Bir kıza yaklaşmak erkekler için en ürkütücü şeylerden birisidir. Kızlar onları geri çevirebilir ve duygularını incitebilir. Erkekler reddedilmek istemez, bu onlara kötü hissettirir. Aslında sadece erkekler değil herkes için reddedilmek kötü bir şeydir. Kızlara nasıl yaklaşılması gerektiğini bilmek erkeklerin öğrenmek istedikleri sırlardan birisidir.

Neden kızlar serseri oğlanları sever?

Bu da erkeklerin kızlar hakkında bilmek istedikleri sırlardan birisidir. Aslında bu bir şehir efsanesi gibi. Elbette serseri oğlanları seven kızlar çok ama bazı kızlar da böyle tiplerden hiç hoşlanmaz ve kibar, iyi erkekler isterler. Hangi kız prenses gibi davranılmak varken çöp gibi muamele görmek ister ki?

Daldan dala konmak

Erkekler bazen bize ne olduğunu anlamakta zorluk çeker. Kızlar bazı nedenlerden kararsızlık yaşayabilir, daldan dala konabilir, fikir değiştirebilir. Ulaşılmaz görünmek istiyor olabiliriz ya da bize ilgi gösteren erkeği arkadaş olarak mı görüyoruz yoksa ona karşı duygularımız mı var karar veremiyor olabiliriz. Bu kararsızlıklar bir erkeği peşimizden koşturmak için iyi bir taktik de olabilir. Ancak, kızlar, eğer bir erkeği sevip sevmediğinizi bilmiyorsanız, bu erkek onunla sadece flört edip oyalandığınızı düşünerek sizi reddedebilir. Bu yüzden, erkek arkadaşınıza dürüst olun ve duygularınız neyse söyleyin.

Kızlar neyin seksi olduğunu düşünür?

Bir erkeğe baktığınızda ilk gözünüze çarpan onun dış görünüşüdür, değil mi? Dış görünüş bir insanı seksi yapabilir ama gerçekte bunu tamamlayan özgüvendir. Özgüvensiz birisi ne kadar yakışıklı ya da güzel de olsa seksi görünemeyebilir. Bazen bir erkekle tanışırız ve başta ondan pek hoşlanmayız ama 15 dakikalık bir sohbetten sonra bize seksi gelmeye başlayabilir. Bazen de ilk bakışta çok yakışıklı görünen bir erkeği buna rağmen seksi bulmayabiliriz ya da hoşlanmayabiliriz. Karşınızdaki erkeğe onu çekici bulup bulmadığınızı hissettirin. Bu size yaklaşmasına yardımcı olacaktır.

Arkadaş bölgesi

Bu da erkeklerin kızlar hakkında bilmek istedikleri başka bir sır. Genelde kadınlar erkekleri seks yapabilecekleri erkekler ve platonik arkadaşlar olarak ikiye ayırırlar. Bir kızın bir erkeği seksi bulması illa ki onunla seks yapmak istediği anlamına gelmez. Bu seksüel kimya ile ilgili bir durumdur. Pek çok kızın sadece arkadaş oldukları çok çekici erkekler vardır, bu erkeklerle arkadaşlıklarını sürdürürler, yatmayı düşünmezler. Eğer bir erkekle bir kız arasında seksüel kimya yoksa o erkek kızın arkadaşlık bölgesine işaretlenmiş olabilir.

Kızlar neden biraz sinsidir?

Erkeklerde olduğu gibi kızlar arasında da rekabet vardır ancak bu daha gizliden gizliye yürür. Erkekler göz önünde olmayı sever, kazananın kim olduğunu göstermekten hoşlanırlar. Kızlar ise daha sessiz davranır, işleri gizlice yürütürler. Bir kız diğer bir kızın yüzüne karşı laf etmeyebilir ama onun arkasından iş çevirebilir. Bu genelde kıskançlıkla ilgilidir. Tehdit olarak gördüğümüz kızları hayatımızdan uzak tutmaya çalışırız.

Seks hakkındaki gerçek

Bazı nedenlerden dolayı kızların seksten çekindikleri, korktukları varsayılır. Aslında, kızlar da en az erkekler kadar seksi sever. Sadece bunun hakkında erkekler kadar fazla konuşmayız. Ve genelde bir erkekle seksten daha fazlasını düşünürüz. En iyisi konu seks olduğunda ne istediğinizi dürüstçe anlatmanızdır. Birbirimizin aklını okumak gibi bir yeteneğimiz yok sonuçta.

 

Yorumlar

    Hemen Yorum Yap

    E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır. * İşaretli alanlar zorunludur.