Erkeklerin sizden sakladığı 7 gerçek

Erkeklerin sizden sakladığı 7 gerçek

Admin
Mayıs 23, 2017

Çok güzel olduğunuzu düşünüyorlar

Kesinlikle, erkekler bize iltifat ettiklerinde heyecandan elimiz ayağımıza dolaşıyor. Bazı erkekler bunu yapmayı mükemmel derecede iyi bilirler, bazılarıysa pek hoşlanmaz. Hayatımda farklı erkekler tanıdım. Sadece birisi beni tatlı sözleriyle mutlu edebildi. Kızlar için güzel olduklarını duymak önemlidir. İltifatların üzerine kızların özgüveni hızla yükselir. Bazen bir ortam için çok özenle süslenir ve makyaj yaparsınız ancak kimse görünüşünüze iltifat etmezse hayal kırıklığına kapılırsınız. Bazen de tam tersi görünüşünüze özen göstermez, yataktan kalktığınız halde dışarı çıkarsınız. Yine de bu halinizle de erkekler sizde güzel olduğunuzu söyleyebilecek pek çok yön bulabilir.

Sizi özlüyorlar

Eminim bir erkek bir kızı gerçekten seviyorsa onu özlediğini çekinmeden söyler. Şüphesiz her kız erkeğinden bunu duymak ister. Eğer erkeğiniz size kolayca “seni seviyorum” diyorsa şanslısınız. Genelde, erkekler için gerçek duygularını ifade etmek zordur. Pek çoğu için bu bir gurur meselesidir. Sizi özlediklerini söylemeyi zayıflık olarak görebilirler. İlişkide baskın taraf olmak onlar için önemlidir. Böyle erkekler duygularını saklamak için her şeyi yapar. Erkek arkadaşınız böyle bir erkekse ne yapmalısınız? İnisiyatifi kendi elinize alın, buzu kırın ve önce siz onu özlediğinizi söyleyin. Bu taktik mükemmel çalışır.

Aslında yalnız kalamıyorlar

Çoğu kişi yaşını aldıkça yalnız kalmaktan sıkılmaya başlar. Belli etmeseler bile aslında erkekler de bu konuda kaygı duyar. Arkadaşlarımın çoğu yirmili yaşlarında evlendi ve yalnızlık konusunda endişeleri olmadı. Bir süre önce erkek arkadaşımla konuştukça pek çok erkeğin yaşlanınca yalnız kalmaktan korktuklarını fark ettim. Aslında kadınlarla erkekler pek çok konuda aynı şeyleri hissederler. Fark, erkeklerin bu duyguları ve düşünceleri pek ifade etmemesindedir.

Etrafınızdaki erkeklerden hoşlanmıyorlar

Sevgiliniz, onun hemcinsi olan arkadaşlarınızdan yani etrafınızdaki erkeklerden hiç bir zaman hoşlanmayacak, bunu kabullenin. O çocukla kanka olduğunuzu bilse de sevgiliniz eninde sonunda kıskanacaktır. Kıskançlığını ifade ediyorsa bu endişelerini belli edecek kadar güçlü olduğu anlamına gelir. Bunun yanı sıra, sevgiliniz sizi kıskanıyorsa bu ona duyduğunuz sevgiyle ilgili bir güvensizliği olduğu anlamına da gelebilir. İki tip erkek vardır: kıskançlıktan deliye dönen erkekler ve duygularını asla ifade etmeyen erkekler. Sevgiliniz sizi kıskanmazsa bu kez de siz sevgilinizin sizi sevmediğinden şüphe edebilirsiniz. Peşin hüküm vermeyin, belki erkek arkadaşınız size kıskançlığından bahsetmeye çekiniyordur. Emin olun, erkekler ortada önemli bir sebep yokken bile mutlaka kıskanır.

Erkek erkeğe dışarı çıkmayı sanıldığı kadar sevmiyorlar

Ne zaman sevgiliniz arkadaşlarıyla gece dışarı çıkıp eğlenmeye gitse buruk hisseder, o geceyi yanınızda geçirmesini istersiniz. Çoğunlukla kızlar böyle gecelerde erkeklerinin etrafında pek çok yabancı kızın olduğunu, deliler gibi eğlendiklerini hayal ederler. Aslında bu pek doğru değildir. Çoğu durumda erkekler sadece kendi aralarında laflayıp sakince vakit geçirirler. Örneğin benim erkek arkadaşım böyle gecelerden sonra o geceyi benle geçirmediğine pişman olduğunu, pek de eğlenmediğini söyler. Bu yüzden sevgilinize arkadaşlarıyla dışarı çıktığı zaman olumsuz tepki göstermeyin.

Onların da hayatla ilgili kaygıları var

Herkes belli bir yaştan sonra bazı başarıları elde etmiş olmak ister. Olgunlaştıkça, neyin değiştiğini neyin yanlış, neyin doğru olduğunu irdelemeye başlarsınız. Erkeklerin de kaygıları ve hisleri aynıdır ancak bunları pek dile getirmezler. Bazı adamlar yaşamdan ne beklediklerini bulmak için zamana gereksinim duyar. Her iki cinsiyet için de hayattaki yolunu bulmak genellikle 30’lu yaşlara denk gelir.

PMS döneminde sizden korkuyorlar

Eğer hayatınızda size özen gösteren ve seven bir erkek varsa ciddi konuları konuşmak için PMS döneminizin uygun olmadığını bilir. Bu günlerde ne kadar sinirli, sıkıntılı ve endişeli olabileceğiniz sır değildir. İdeal erkeğiniz size bunu dile getirmez. Sebepsizce sinirlenip bağırdığınız, ağladığınız anlarda sakin kalmayı başarır. Böyle dönemlerde size sakince katlanan, anlayış gösteren bir erkeğiniz varsa kendinizi şanslı saymalısınız.

Erkeklerin duygularını zor ifade ettiklerini anlamalı ve bu yüzden erkek arkadaşınızı suçlu hissettirmemelisiniz. Sizi elbette çok seviyor ve yeterince duygusal bir erkek. Sadece, duyguları hakkında kolayca konuşamıyor. Erkekleri tanımak için zaman ve tecrübe gerekir.


 

Yorumlar

    Hemen Yorum Yap

    E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır. * İşaretli alanlar zorunludur.