Pazartesi, Nisan 22, 2019
Evlilik Öncesi Estetik

Evlilik Öncesi Estetik

Admin
Mayıs 19, 2017
28

Evliliğin özel bir seremoni olduğunu unutmamak gerekir. O güne kadar hayatlarını tek başına ve yalnız geçiren çiftler bu özel günden sonra hayatlarında da büyük bir değişikliğe kendilerini adapte etmeleri gerekir. O gün güzel görünmek gelin için neyse damat içinde aynı öneme sahiptir bu nedenle de her yönüyle iddialı bir şekilde hazırlanmak gerekir. Gelin adayları giydikleri gelinliğin üzerlerinde şık durması erkeğinde smokininin kendisine yakışması için çok ince bir şekilde çalıştıklarını görebilirsiniz. Amaç düğün gününde kendilerinin salonun ya da mekânın en şıkı olmak içindir.

Evlilik öncesindeki süreç adım adım ilerler bu yüzden de bu işleme başlamadan önce kendinize zaman ayırmanız gerekir. İsterseniz evlilik öncesi estetik operasyonların neler olduğuna kısaca bir göz atalım.

Gelinlerin Tercih Ettiği Operasyonlar

Burun yüzün tam ortasında olduğu için buradaki simetri bozukluğu tüm vücudu etkiler dolayısıyla bir gelinlik için en önemli konulardan bir tanesi burnun doğru hatlara sahip olmasıdır. Bu nedenle de gelin adayları burun estetiğini ilk sırada tutarlar.

Diğer önemli nokta ise saçların canlı ve parlak görünmesidir. Düğün gününde mat bir saçı hiçbir gelin adayı istemez. Bu nedenle de saçlara gerekli bakımların yapılması gerekir.

Kulaklar yüzün bir parçasıdır. Ve kepçe bir kulak estetik anlamda çok rahatsızlık vericidir. Kepçe kulağa sahip olan gelin adayı henüz vakit varken kulaklarına estetik operasyon gerçekleştirir.

Dudaklar ise her zaman ön plandadır. Daha dolgun dudaklara sahip olmak isteyen gelin adayları botox sayesinde bu işlemi tamamlar.

Yüz estetiği dışında tercih edilen bölgeler

Yüzden sonra en dikkat çeken göğüslerdir. Her gelin adayı gelinlik giydiğinde göğüslerinin onu kaldırabilmesi için yeterli hacimli olmasını ister. Bunun içinde meme estetiği ve protezleri tercih edilen bir konudur.

Yorumlar

Hemen Yorum Yap

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır. * İşaretli alanlar zorunludur.