Güzelliğinizi Duruşunuzla Taçlandırmak

Güzelliğinizi Duruşunuzla Taçlandırmak

Admin
Temmuz 26, 2017

İnsanlığın var oluşundan itibaren güzel bayanları hep var olmuştur. Bizler belirli kriterlerin değerlendirmesini o dönem şartları ve malesef dayatılan kişiler çerçevesinde baz almış olsakda toplumda güzelliği ile herkesi gölgede bırakıcak birçok insan var. Doğru zamanda doğru yerde olamamakmı yada oyunu kuralına göre oynayamamakmı bunun değerlendirmesi bize düşmese de güzelliğini duruşlarıyla tamamlayan hanımların ortak yönlerini sizlerle paylaşmak isteriz.

 

Aşırı Özgüvenden kaçınmak: 

Kişinin özgüveni tabi olur ama orantılıda olmalı. Dünya üzerinde etkisi olmayan ama '' şu karşıki dağlarıda ben yarattım'' gibi gereksiz bir ego ve herkesin sizi gördügünden aşırı ve gereksiz bir özgüven sizleri itici ve antipatik gösterecektir.

 

Ben güzelim ona göre konuş tavırından vazgeçin:

Allahın sizlere verdiği bu nimeti onun kulu ile konuşurken kendinizi unutmayın. Üstten bakmak yerine karşınızdakini anlamaya çalışın.

 

Herşeyi ben bilirim:

Ben tamamım güzelim daha ne yerine karşındakinden alabileceğiniz bişeyler olduğunu unutmayalım. 

 

Güzel kıskançlığı yerine güzel bakabilmek:

Güzel insanların birbirini çekemediği bilinir. Bu rekabet bir tarafın üzülmesine sebep olduğu gibi kazanan tarafın egosundan başka birşey kazandırmaz. Rakip gördüğünüz insandan hayata dair birçok şey öğrenebilirsiniz.

 

 

 

Yorumlar

    Hemen Yorum Yap

    E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır. * İşaretli alanlar zorunludur.