Güzellik

Bakımlı Bir Kadın Olmanın Püf Noktaları

BBakımlı bir cilt hem güzel hem de kıyafet seçiminde size her zaman yardımcı olacaktır. Bu nedenle de şık ve zarif görünmek istiyorsanız mutlaka günlük bakımınıza önem vermelisiniz.

HABERİ OKU

Güneşin Zararlı Etkileri ve Güneş Kremi Nasıl Seçilir?

GGüneşin insan sağlığına faydası kadar zararı da vardır. UV ışınlarının neden olduğu zararları biliyor ve de önemsiyor olmanız gerekir. Bu yüzden de güneşin doğrudan etkilerinden korunmak için güneş kremi kullanmak şarttır.

HABERİ OKU

Selülitlerden Kurtulmada Hızlı Yöntemler

SSelülitlere kısa sürede veda edebilirsiniz. Nasıl mı ? Detaylar yazımızda...

HABERİ OKU

Diş Fırçalama Hakkında Bilmedikleriniz!

DDişlerinizi fırçalamak için hemen yemekten sonrasını tercih etmemelisiniz. Yedikten sonra yarım saat geçmesi ve sonrasında fırçalanması gerekiyor.

HABERİ OKU

Peeling Nedir Nasıl Uygulanır?

PPeeling uygulaması sonrasında hasar gören cilt soyularak yerine yeni ve de daha sağlıklı bir derinin gelmesi sağlanmış olur. Özellikle kırışıklık ve de lekeler söz konusu oluğunda en çok tercih edilen yöntemlerin başında da peeling gelir.

HABERİ OKU

Erkeklerin Beğendiği Kadın Tipi

BBir erkeğin kalbine giden yol mutfaktan geçiyor denir ancak sanıyorum ki bu yalan çünkü bir erkeğin kalbine giden yol gözlerden ve de burundan geçiyor. Bunun nedeni ise erkek ilk önce kadınların fiziksel görünüşüne önem veriyor

HABERİ OKU

Yüz Mezoterapisi Nedir Nasıl Yapılır?

MMezoterapi uygulamasında cildin ihtiyacı olan bu antiging vitaminler cilde mikro iğneler aracılığı ile uygulanır. Bu vitaminlerin amacı hücre yenileyici olmalarıdır.

HABERİ OKU

Sarışın Kadınlar İçin Makyaj Önerileri

BBu makalemizde sarışın bayanların makyajları konusunda öneriler vermek istedik. Özellikle de doğal olan sarışınların ten renklerinin de açık olduğunu göz önünde bulundurduğunuz dan açık mavi, lila ya da pembe tarzı renkler kullanılabilmektedir

HABERİ OKU

Sivilce İzlerinden Kurtulmak İçin Öneriler

SSivilce izlerinin yok edilmesinden önce bu izlerin nasıl oluştuğunu bilmenizde fayda var. Yüzdeki iltihaplı olan sivilcelerle oynadığınız ya da onları patlattığınız zaman bu izlerin oluşması mümkündür.

HABERİ OKU

Hamilelik Sonrası Cilt Lekelerinden Kurtulun

HHamilelik zor ve zahmetli bir süreç olduğu kadar beraberinde bir çok sıkıntıyı da yaşatabilecek olan durumların başında gelir. Genellikle anne adayları gebeliğin verdiği heyecanla bu durumu çok fazla önemsemeseler de cilt problemleri sonrasında can sıkıcı hal alabilecektir.

HABERİ OKU

Evde Sivilce Maskesi Nasıl Yapılır?

AAşağıda sizlere sivilce maskesi için birkaç öneri sunmak istedik bu maskelerin her biri sivilcelerinizi yok etmeye yöneliktir

HABERİ OKU

Genital Bölgeye Ağda Nasıl Yapılır?

BBu makalemizde size genital bölgeye ağda yapmanın püf noktalarını anlatmaya çalıştık. Ancak evde yapmak sizi korkutuyorsa o zaman kuaföre giderek bu işlemi yaptırabilirsiniz.

HABERİ OKU

Doğumdan Sonra Nasıl Kilo Verilir?

BBayanların en yakın arkadaşı Kadindio ekibi olarak doğumdan hemen sonra nasıl kilo vermeye başlarsınız bunun yöntemlerini size anlatmaya çalışacağız.

HABERİ OKU

Gebelikte Diş Bakımı

GGebe kalmadan önce dişlerin bir diş hekimi tarafından kontrol edilmesi gerekir. Çürük olan bir dişle gebe kalındığında süreç içerisinde size sıkıntı verebilecektir.

HABERİ OKU

Evlilik Öncesi Estetik

GGelin adayları düğün öncesinde bir takım estetik operasyonlar sayesinde o güzel güne daha şık ve de zarif bir şekilde girmeyi tercih ederler. Bu bağlamda da dikkat ettikleri bir takım estetik operasyonlar vardır.

HABERİ OKU