Kadınlar Erkeklerin Neresine Bakıyorlar?

Kadınlar Erkeklerin Neresine Bakıyorlar?

Admin
Mayıs 29, 2017
55

Kadınlar yoldan geçen bir erkek gördüğünde aslında bir süzme durumu içerisine giriyor. Ancak erkekler bunu genellikle çok fark etmiyorlar. Peki, biz kadınlar siz erkeklerin neresine baktığımızı hiç merak ettiniz mi?  kadindio kadınlar ekibi olarak bu konuyu kendi aramızda bu makaleyle itiraf etmek istedik.

Dişleriniz bizim için önemli

İlk gördüğümüzde bir erkeğe baktığımız yer dişleri olur. Çünkü dişler bir anlamda erkeğin bakımlı olup olmadığı konusunda da onu ele veren şeydir. Güzel parlak ve temiz dişlere sahip olan erkekler bizden 100 puanı alıyor.

Parfümleri bizi bitiriyor

Dış görünüşüne baktığınız zaman yakışıklı görünmese de bile ilgi çeken bir parfümü varsa mutlaka onu beğeni listemizde yukarıya doğru alıyoruz. Hele ki yeni duştan çıkmış mis gibi kokan erkeğe bayılıyoruz.

Vücut hatlarını inceliyoruz

Genelde kadınların vücut hatlarına bakıldığı düşünülür ancak biz kadınlarda erkeklerin kilosundan tutunda karnına kollarına kadar hepsine bakıyoruz. Biz kadınlar göbekli erkeklerden çok fazla haz duymuyoruz onun yerine fit erkeklerden hoşlanıyoruz.

Onların arkalarından bakıyoruz

Erkekler kadınların poposuna ve kalçalarına bakıyor ancak itiraf ediyoruz ki bizde onların popolarına bakıyor. Özellikle de sporcu erkekler beğeni topluyor. Hatta bu şekilde bir erkek gördüğümüzde yanımızdaki arkadaşımızı da dürtüyoruz.

Giyim kuşamını önemsiyoruz

Artık erkekler de modayı takip ediyor, trendlere uygun giyiniyor. İşte bu erkekler, kadınlar için ilgi çekici oluyor. Örneğin, lacivert pantolon, beyaz gömlek ve taba rengi ayakkabıyla kombin yapmış erkekleri klas ve çekici buluyoruz.

Erkek arkadaşınızın sizi aldattığına dair 11 işaret başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederim.

Samimiyet ve sevgi görmek isteriz

Biz kadın milleti çok duygusalız bu nedenle de samimiyet ve güvene her zaman önem veriyoruz. Bir erkeğin gözlerine baktığımıza güven ve sevgi görmek isteriz onun gözlerinde bunu hissetmiyorsak uzak durmayı tercih ederiz.

Yorumlar

Hemen Yorum Yap

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır. * İşaretli alanlar zorunludur.