Perşembe, Mart 21, 2019
Kadınların Erkeklerde Aradığı Özellikler

Kadınların Erkeklerde Aradığı Özellikler

Admin
Haziran 22, 2017
81

Biz erkekler için kadınları etkilemek önemlidir. Üstelik bir kadın tarafından beğenilmek ve etkileyici olduğunun düşünülmesi bizi çok mutlu eder. Bu nedenle de bizler kadindio ekibi olarak bir araştırma yaptık ve de bu yazımızda kadınların erkeklerde aradığı özelliklere değinmek istedik.

EĞLENCELİ OLMAK

Kadınlar eğlenceli erkeklerden hoşlanırlar bu nedenle de her kadın için eğlenceli erkeklerle birlikte olmak ister demek mümkündür. Burada anlatmak istediğimiz şey palyaço gibi ortada dolaşmanız demek değildir. Yeri geldiğinde espri yapmayı bilen ve yeri geldin de de kendisiyle dalga geçilmesine müsaade edilen bir kişi olmanız gerekir. Kadınlar için bu şekilde erkekler oldukça önemlidir. çünkü onların yanında hem kendilerini iyi hissederler hem de eğlenceli olurlar.

YEMEK YAPABİLMEK

Eğer ki yemek yapabiliyorsanız o zaman kendinizi çok şanslı görmelisiniz çünkü bu şekilde diğer erkeklerden bir adım önde olursunuz.  Hatta çok fazla yemek bilmenize de gerek yok birkaç parça özgün tarif bilseniz size yetecektir. Mesela sevgilinize bugün öğle yemeğini sizin hazırlayacağınızı söylediğiniz de bu onun çok hoşuna gidecektir.  

DÜRÜSTLÜK

Kadınlar için dürüst bir erkek demek güvenilir bir erkek demektir. Bu nedenle de sözlerinizin ve düşüncelerinizin her zaman sabit olması gerekir. Eğer ki bazı konularda yalan uyduruyorsanız o zaman kadınlar sizden kaçmaya başlarlar. Çünkü onlar için önemli olan konu ne istediğini bilen ve tutarlı bir erkek her zaman çekici olmuştur.

BAKIMLI OLMA

Sanıyorum ki bu maddeyi bilmeyen yoktur. Ancak kendinize ne kadar iyi bakarsanız çevrenizde o kadar güzel bir etki yaratabilirsiniz. Mesela her gün duş almıyorsanız almalısınız. Ve her daim kaliteli bir parfüm kullanmaya özen gösterin. Kötü ter kokusu bir kadının kaçırabilmeniz için en önemli nedenlerden bir tanesidir. Bakımlı olmak demek yalnızca vücudunuzun temiz olması demek değildir. Kıyafetlerinizin de temizliği ve şıklığı bu konuda önemlidir.

Erkekler Neden Yalan Söyler? winkbaşlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ediyoruz.

Yukarı da bahsetmiş olduğumuz bu konulara dikkat ettiğiniz de kadınların istedikleri ve bekledikleri bir erkek olabilirsiniz. Fakat bu özellik için günümüzde her erkeğin bu şekilde hareket etmediğini söyleyebiliriz.

Yorumlar

Hemen Yorum Yap

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır. * İşaretli alanlar zorunludur.