Kirpik Uzatma Yöntemleri

Kirpik Uzatma Yöntemleri

Admin
Temmuz 24, 2017

Kadindio ekibi olarak siz değerli takipçilerimizden gelen istekler ve sorular doğrultusunda kirpiklerinizi kolay yoldan nasıl uzatabileceğinize dair olarak bilgiler vermek istedik.  

Kadınlar her zaman dış görünüşe büyük önem verir burada da takibi kirpikler ön plana çıkar. Özellikle de bazı erkekler vardır ki onların kirpiklerini gördüğünüzde kıskanmadım da diyemeyiz. İşte kadınlarda güzel görünmek adına kirpiklerini uzatmak için elinden geleni yaparlar. Burada yapılabilecek hiçbir şey yok gibi düşündüğünüzü tahmin edebiliyoruz lakin doğal yöntemlerle bakımlı ve de güzel kirpiklere sahip olabilirsiniz. Uzun kirpikler kadını bir anlamda doğal göstereceğinden her zaman göz önünde tutar. Peki, kirpiklerinizi doğal bir şekilde nasıl uzatabilirsiniz? Hemen yanıtını verelim.

Kadın ya da erkek olsun bakışlar önemlidir. bakışlarınız sayesinde karşınızdaki insanı saniyeler içerisinde etkileyebilirsiniz. Bunun içinde birkaç unsurun bir araya gelmesi gerekiyor. kirpikler bir kadının bırakabileceği en değerli izlerden bir tanesidir bu nedenle de onlara mutlaka düzenli ve de dengeli beslenme ile destek olmak zorundasınız.

Vazelin

Kirpiklerinizin doğal olarak uzamasını istiyorsanız vazelin sizin için ideal olabilir. Çünkü vazelinin nemlendirici ve de onarıcı bir etkisi vardır. Üstelik besleyici lduğu içinde kirpiklerinizin uzamasını sağlayacaktır. Gün içerisinde vazelini eliniz yardımıyla sürdüğünüzde bir süre sonra uzadıklarını da görebileceksiniz.

Su

Kirpiklerinizin uzamasını sağlayan bir diğer kaynak ise su’dur. Yüzüzünüzü sürekli olarak su ile yıkadığınızda gözeneklerin açılmasını ve de kirpik köklerinizin hava almasını sağlamış olursunuz ve bu da kirpiklerinizin uzamasına neden olacaktır.

2017 Zayıf Gösteren Saç Modelleri konulu makalemizi okumanızı tavsiye ediyoruz.

Makyaj

Kirpiklerinizin ön planda olmasını istiyorsanız o zaman olabildiği kadar makyajdan uzaklaşmanız gerekiyor. Makyaj her kadını güzel ve şık gösterse de bir takım zararlarının olduğunu unutmamalısınız. Özellikle de göz ve çevresinde yapmış olduğunuz makyajınızı mutlaka akşam saatlerinde yıkamanız gerekiyor.

Yağlar

Kirpikleri uzatabilmek için doğru beslenme önemli bir konudur. Bunun içinde kirpiklerinizi yağlarla besleyebilirsiniz. Özellikle Hint yağı, badem yağı, zeytinyağı gibi yağları kullanarak saçlarınızı beslemeniz gerekiyor.

Yorumlar

    Hemen Yorum Yap

    E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır. * İşaretli alanlar zorunludur.