Kovalayan Kadın Değil de Kaçan Kadın Olmak

Kovalayan Kadın Değil de Kaçan Kadın Olmak

Admin
Haziran 28, 2017

Bu makalemizde bir erkeği elinizde tutmanız için nasıl bir yol izlemeniz gerektiği konusuna değinmek istedik. Kovalanan tarafta olmak önemlidir bu yüzden de kadın olarak ne yapmanız gerektiğini mutlaka bilmek durumundasınız.

Biz kadınlar olarak genelde bir sevgilimiz olduğunda onu doğrudan hayatımızın merkezine koymayı tercih ederiz sonrasında da ondan aynı karşılığı göremediğimizde karalar bağlamaya başlarız. Bu her zaman kötü senaryolarla sonuçlanır. Uykularımız kaçar, formumuz düşer ve kız arkadaşlarımıza doğru yöneliriz. Ancak burada şunu söylemek mantıklı olacaktır. Tavşan dağa küsmüş dağın bundan haberi yok.

Bir Erkek İçin Nasıl Vazgeçilmez Bir Kadın Haline Gelirsiniz?Başlıklı makalemizi okumanızı tavsiye ediyoruz.

 

AV VE AVCI OYUNUNU UZATIN

Erkeğin iç dünyasında avlanmak vardır. Bu nedenle de erkek kendisine avcı rolünü biçmiştir. O zaman bize düşen ise mağaramızda çocuk büyütmek ve erkeğin geyik avlayarak getirmesini beklememek olmamalıdır. Günümüzde de erkekler her zaman avcılık mirasını sürdürmüşlerdir. Erkek avlanmadığı zaman sıkılır ve başka arayışlara düşer. Siz ne kadar avlanılmaz bir halde olursanız o zaman erkekte sizin peşinize o kadar düşecektir. Bu yüzden erkeğin sıkılmaması önemlidir aksi takdirde evden kaçabilir. Bir erkeği eğitmek istiyorsanız mutlaka onu merak halinde tutmalısınız.

ÖDÜL VE CEZA OYUNU

Erkek için ödül ve ceza önemlidir. örneğin sizi akşam güzel bir yemeğe çıkardığında eve geldiğinde ona güzel bir masaj yapmanız onun bir sonraki sefer bunu daha fazla istekli olarak yapmasını sağlayacaktır. Ancak size olması gerektiği gibi davranmıyorsa o zaman onu sevginizden mahrum bırakabilirsiniz.

BAĞIMSIZ KADIN

Erkekler genelde sürü psikolojisiyle hareket ederler. Bu yüzden de siz biraz daha dişli olmalısınız ve her istediğine boyun eğmemelisiniz. Eğer ki sizin istediğiniz yere gelmiyorsa o zaman sizde onu bırakıp gidebilirsiniz. Bu sayede sizin de onun hayatınızda olduğunu göstermiş olursunuz. Bağımsız olan kadınlar her zaman çekici gelmişlerdir.

BIRAKIN O SİZE GELSİN

Erkek arkadaşınıza da aynı şekilde davranmalısınız. Ona ilgi, şefkat gösteren sürekli siz olmayın. Sevginizin kıymetini anlaması için, aslında bu sevgiye ne kadar muhtaç olduğunu anlaması gerekir. Unutmayın, insan elindekinin kıymetini kaybedince anlar.

Yorumlar

    Hemen Yorum Yap

    E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır. * İşaretli alanlar zorunludur.