Pazar, Ağustos 20, 2017

Künye

Spectr News Theme Admin
0

İmtiyaz Sahibi / Grantee
Merthan Benli - (merthan.benli@kadindio.com)

Haber Müdürü/ News Director
Serkan KURAL - (s.kural@kadindio.com) 

Haber Editörleri/ News Editors
Birkan Demircan- (b.demircan@kadindio.com) 
Serhat Ayin- (s.ayin@kadindio.com) 
Aziz Akbaba- (a.akbaba@kadindio.com) 
Serdar Kural- (serdarkural@kadindio.com) 

Gece Editörü/Night Shift Editor
Ferhat Ayin(f.ayin@kadindio.com) 

Hukuk Danışmanları/Legal Advisors
Ömer KURAL
omerkural@kadindio.com

Halkla İlişkiler/Public Relations
Ulaş KALOK- (u.kalok@kadindio.com) 

Reklam Müdürü/Adverrising Manager
Emine KURAL- (reklam@kadindio.com) 

Mali Müşavir/Financial Advisor
Ömer KURAL

İletişim /e-mail
info@kadindio.com

Yazılım /Software
Kadindio Özel Yazılım

Yer Sağlayıcı /Location Provider
Radore

Adres/Adress
Bağlarbaşı Mah. Bağdat Cad. Ercan İş Hanı No:350/28 Maltepe / ISTANBUL, TR-34746

Her türlü sorularınız için lütfen bu adresi kullanınız: info@kadindio.com

Sitede yayımlanan Köşe Yazıları ve Yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir.
Kadindio.Com yazıların sorumluluğunu almaz.

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
Kadindio.Com harici linklerin sorumluluğunu almaz

 

Gizlilik Politikası / Privacy Policy

 

© Copyrigth 2017 Kadindio.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları Kadindio.com’a aittir. Kadindio.Com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar Kadindio.Com'un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

Kadindio.Com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Kadindio.Com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.