Netflix yeni Gilmore Girls bölümleri çekebilir

Netflix yeni Gilmore Girls bölümleri çekebilir

Admin
Mart 13, 2017

Gilmore Girls hayranlarını sevindirecek bir haberimiz var. Netflix sevilen dizi Gilmore Girls’ü yeniden canlandırarak zaten gönüllere taht kurmuştu, şimdi dizinin yeni bölümlerine devam edilmesi ile ilgili görüşmeler yapılıyor.

Henüz takvimlerinizi işaretlemeyin çünkü tam olarak kesinleşmedi ancak Netflix’in içerik yöneticisi Ted Sarandos konuyu değerlendirdiklerini belirtiyor.

Sarandos’un açıklaması şöyle: “İnsanlar bu sevdikleri dizinin yeniden yayına girmesi için gerçekten uzun süre bekledi ve sonu hayal kırıklığı olabilirdi ama neyse ki herkes büyük ilgi gösterdi ve beğendi. Şimdi yeni bölümlerin çekilme olasılığı üzerine görüşürüyoruz”.

Netflix sevilen diziyi on beş yıl aradan sonra geçen Kasım ayında yeniden yayına sokmuş ve "Gilmore Girls: A Year in the Life” adı ile her biri 1 saat süren dört yeni bölüm yayınlamıştı. Dizide Lauren Graham (Lorelai Gilmore) ve Alexis Bledel (Rory Gilmore) iyi anlaşan anne kız rolünde. Dizinin yeniden yayına girişiyle bilrikte kapsamlı bir tanıtım kampanyası yapıldı, örneğin İngiltere'de bazı cafe ve restoranlar tanıtım için dizideki Luke’un restoranı gibi dekore edildi, hatta dizinin her bir bölümü için farklı bir katmanı yanan özel kokulu mumlar üretildi.

İçerik yöneticisi Sarandos, Netflix’in BBC ile ortak bazı prodüksiyonlar hazırlamayı düşündüğünü de belirtti, ayrıca Black Mirror’ın yeni bölümleri ve The Crown dizisinin ikinci sezonu için de çalışmaların devam ettiğini açıkladı.

Sarandos The Crown dizisinin ikinci sezonunda kraliçe ve prensi bu kez Clare Foy ve Matt Smith’in canlandırmayacağını söyledi. Bu karar yeni sezonda oyuncuların daha yaşlı görünmesi gerektiği için alındı. Mevcut oyuncuları makyajla yaşlandırmak yerine yeni oyuncular kullanılacak.

Dünyanın en önde gelen internet televizyon ağı olan Netflix, 22 Eylül 2016’dan bu yana zengin film, dizi, animasyon ve belgesel içeriği ile Türkiye’de de hizmet veriyor.

Yorumlar

    Hemen Yorum Yap

    E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır. * İşaretli alanlar zorunludur.