Onu başka kızlara bakmaktan alıkoymanın 6 yolu

Onu başka kızlara bakmaktan alıkoymanın 6 yolu

Admin
Mayıs 26, 2017
  1. Bu davranışın ardındaki sebebi öğrenin

Erkek arkadaşınızın neden böyle davrandığını öğrenmeniz önemlidir. Belki güzelliğe karşı zaafı vardır. Sebebi öğrendiğinizde kendinizi değiştirme şansınız da olabilir. Saç stilinizi ya da giysilerinizi onun seveceği şekilde yenileyebilirsiniz. Bu durumda başkalarına bakmaktan vazgeçebilir.

  1. Ona nasıl hissettiğinizi anlatın

Eğer erkeğinizi başka kızlara bakarken görürseniz, bunun size kendinizi kötü hissettirdiğini, ilgisini size yöneltmesini istediğinizi söyleyin. Onunla yüzleşin. Bu davranışının farkına varması için yeterli olacaktır.

  1. Ona kendini kötü hissettirin

Erkek arkadaşının bir kıza baktığını gördüğünüzde o kızı sizin de güzel bulduğunuzu söyleyin. Bunu duyunca utanabilir ve bakmayı bırakabilir. Onun davranışını taklit ederseniz hatasını görecektir.

  1. Ona doğrudan söyleyin

Eğer kızlara bakmaya devam ederse bundan hoşlanmadığınızı ona doğrudan söyleyin. Kızlara baktığını fark ettiğinizi açıkça ifade edin ve bu davranışı bırakmasını isteyin. Eğer hatasını kabul etmez inkar ederse konuşmayı sürdürmenin anlamı yoktur.

  1. Özgüvenli olun

Özgüvenli davranın. Kendinizi güzel hissettiğinizi dışınıza da yansıtın, çekici bir kadınla beraber olduğunu ona hissettirin. Özgüvensiz davranırsanız ilgisi başkalarına kayabilir.

  1. Onu kıskandırın

Yüzleşmek işe yaramazsa siz de onu kıskandırın. Başka erkeklere bakın ve tepkisini ölçün. Sizinle yüzleşirse siz de ona kızlara baktığını hatırlatın. Yaptığı şeyin farkına varacaktır.

Siz erkek arkadaşınızın başkalarına bakmasını nasıl önlüyorsunuz? Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.

Yorumlar

    Hemen Yorum Yap

    E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır. * İşaretli alanlar zorunludur.