Onu başka kızlara bakmaktan alıkoymanın 6 yolu

Onu başka kızlara bakmaktan alıkoymanın 6 yolu

EEğer onu sık sık başka kızlara bakarken yakalıyorsanız, sizin için çok sinir bozucu olabilir. Bundan rahatsız olduğunuzu ona söylediğinizde tepki gösterebilir. İşte onu başka kızlara bakmaktan alıkoymanın 6 yolu:

  1. Bu davranışın ardındaki sebebi öğrenin

Erkek arkadaşınızın neden böyle davrandığını öğrenmeniz önemlidir. Belki güzelliğe karşı zaafı vardır. Sebebi öğrendiğinizde kendinizi değiştirme şansınız da olabilir. Saç stilinizi ya da giysilerinizi onun seveceği şekilde yenileyebilirsiniz. Bu durumda başkalarına bakmaktan vazgeçebilir.

  1. Ona nasıl hissettiğinizi anlatın

Eğer erkeğinizi başka kızlara bakarken görürseniz, bunun size kendinizi kötü hissettirdiğini, ilgisini size yöneltmesini istediğinizi söyleyin. Onunla yüzleşin. Bu davranışının farkına varması için yeterli olacaktır.

  1. Ona kendini kötü hissettirin

Erkek arkadaşının bir kıza baktığını gördüğünüzde o kızı sizin de güzel bulduğunuzu söyleyin. Bunu duyunca utanabilir ve bakmayı bırakabilir. Onun davranışını taklit ederseniz hatasını görecektir.

  1. Ona doğrudan söyleyin

Eğer kızlara bakmaya devam ederse bundan hoşlanmadığınızı ona doğrudan söyleyin. Kızlara baktığını fark ettiğinizi açıkça ifade edin ve bu davranışı bırakmasını isteyin. Eğer hatasını kabul etmez inkar ederse konuşmayı sürdürmenin anlamı yoktur.

  1. Özgüvenli olun

Özgüvenli davranın. Kendinizi güzel hissettiğinizi dışınıza da yansıtın, çekici bir kadınla beraber olduğunu ona hissettirin. Özgüvensiz davranırsanız ilgisi başkalarına kayabilir.

  1. Onu kıskandırın

Yüzleşmek işe yaramazsa siz de onu kıskandırın. Başka erkeklere bakın ve tepkisini ölçün. Sizinle yüzleşirse siz de ona kızlara baktığını hatırlatın. Yaptığı şeyin farkına varacaktır.

Siz erkek arkadaşınızın başkalarına bakmasını nasıl önlüyorsunuz? Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.

İlgili Diğer Haberler

Yorumlar

Yorum Yap

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır. * İşaretli alanlar zorunludur.