Pazartesi, Nisan 22, 2019
Ruh Eşinin Tespiti Nasıl Olur

Ruh Eşinin Tespiti Nasıl Olur

Admin
Temmuz 10, 2017

Farklı coğrafya ve hayatlarda büyüdük. Zaman içinde edindiğimiz tecrübeler bizlerin geleceğe olumlu yada olumsuz bakmasında önemli bir faktör. Hayat içinde hepimizin en büyük isteği mutlu olmak. Para,mal mülk,mevki,aile vb. kişiye göre mutluluk için farklılık gösteren etmenler. Sizlere bulunması için yıllarca beklenen ama herkese nasip olmayan ruh eşini tespitinden bahsedicez.

 

Aynı hisler ile yaşamak:

Hayatı çözmüş ve nabza göre şerbet insanlara denk gelmediğinizi varsayıyoruz çünkü bukalemun gibi değişen insanların numaralarını anlamak malesef çok zor. Konumuza dönücek olursak ruh eşiniz, ikiz kardeşiler gibi aynı hisleri paylaşırlar. Sizler ona kendinizi izah etmek için uğraşmazsınız çünkü o sizi anlamıştır.

 

Güven duygusu sizin için artık eskisi kadar önemli değildir:

Tanırsınız ve bilirsiniz ki sizin önem verdiğiniz güven kriterlerini fazlasıyla zaten karşılıyordur. Sizede bu durumda mutluluk ve gelecek kalır.

 

Yanınızda olduğu hissedersiniz:

Her koşulda yanınızda olduğunu hissettirir. İyi günde ve kötü giünde sözünün gerçek anlamıdır. Beraber yaşanılan olumlu yada olumsuz etmenler sizleri daha fazla birbirinize bağlar.

 

Yorumlar

    Hemen Yorum Yap

    E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır. * İşaretli alanlar zorunludur.