Saç Bakımı & Saç Uzatma

Evde doğal saç kremi yapabileceğinizi biliyor musunuz?

SSaç kremi saçı yumuşatır, daha kolay taranmasını ve şekil almasını sağlar. Kuaförünüzde ya da mağazalarda pek çok ticari saç kremi çeşitleri bulabilirsiniz ancak evinizde riskli kimyasallar içermeyen, doğal bir saç kremi yapmanız da mümkün.

HABERİ OKU

Saçta elektriklenme nasıl önlenir?

UUçuşan, dağınık saçlar kuruma ve statik elektrik sonucu meydana gelir, bu durum oldukça can sıkıcı hale gelebilir ve saçınıza istediğiniz gibi şekil veremeyebilirsiniz. Saçta elektriklenmeyi gidermenin en etkili yolu saçınıza gereken nemi sağlamaktır.

HABERİ OKU

Doğum Sonrası Saç Dökülmesi Neden Olur?

SSaç dökülmesi genelde banyo sonrasında tararken görülür ve sıkıcı olur ancak burada önemli olan bir konu var ki bu konu da asla paniğe düşmemelisiniz.

HABERİ OKU

Saçlarını İlk Kez Boyayanlar için 5 Öneri

İİnsanlar özellikle de bayanlar saçlarını boyayarak tarzlarını değiştirmeyi hedeflerle bu aynı zamanda hayatı daha heyecanlı bir hale getirmenin de yoludur.

HABERİ OKU

Saç Dökülmesine Etki Eden Nedenler Ve Öneriler

SSaçların düzenli olarak bakım yapılması onların daha uzun yıllar boyunca dökülmemesini sağlayacaktır. Her insanda saç dökülmesi görülebilir. Özellikle de erkekler için bu daha büyük bir sorun gibi görünse de kadınlarda saç dökülmesiyle karşı karşıya kalabilirler.

HABERİ OKU

Sağlıklı Saçlar için Küçük ve Basit Bilgiler

AAslında hepimizin bildiği ama unuttuğu küçük ve basit detaylardan bahsedicez. Sizlerde küçük tüyoları uygulayıp başlangıç verin.

HABERİ OKU

Saç boyama ile ilgili bilinmesi gerekenler

SSaç rengi dış görünüş üzerinde etkilidir. Zaman zaman saç rengimizi değiştirerek farklı görünmek, kendimizi tazelemek isteriz. Belirli bir yaştan sonra saçımızda beyazların artmasıyla bu bir ihtiyaç halini de alabilir. Öte yandan, saç boyaları kimyasal ve oldukça güçlü maddeler içerir.

HABERİ OKU

Saç Beyazlarına Bitkisel Doğal Çözümler

SSaç beyazlığı kişinin fiziksel mutsuzluğunun önemli parçalarından. Her ne kadar boyama ile beyazlık kapatılmış olsa da, diplerinden gelen beyaz saçlar kişiyi tekrar mutsuz etmektedir.

HABERİ OKU

Saç uzatmak için hızlı ve kolay öneriler

HHızlı saç uzatmak için mucivezi reçeteler yok, saçınızın bir gecede uzamasını bekleyemezsiniz ama sağlıklı saç uzatmak için alabileceğiniz önlemler var. Sizin için biraraya getirdiğimiz önerilerle kolayca günden güne saçınızın daha sağlıklı hale geldiğini ve uzadığını göreceksiniz.

HABERİ OKU

Bahar ayları için saç bakım önerileri

KKış ayları sona erdi ve saçlarımızı gün ışığına çıkardığımız, yeni kesimler denediğimiz, saçımızın bakımına daha özen gösterdiğimiz bahar aylarına geldik.

HABERİ OKU

Sprey Saç Döker mi, Zararları neler

SSprey Saç Döker mi, Zararları neler

HABERİ OKU

Sağlıklı Saçların oluşumuna 8 Öneri

SSağlıklı Saçların oluşumuna 8 Öneri

HABERİ OKU

Saçların Hızlı Uzaması İçin Yapılacaklar

TTelevizyonlarda gördüğümüz o parlak ve gür saçlar nedense konu bizim saçlarımız olduğunda asla o hale gelmiyor. Özellikle saçlarımızın uzamasını beklemek de tam bir işkence halini alıyor.

HABERİ OKU