Selülitlerden Kurtulmada Hızlı Yöntemler

Selülitlerden Kurtulmada Hızlı Yöntemler

Admin
Haziran 25, 2017

Yaz geldi gelicek derken Haziran başlangıçı ile start verdiğimiz sıcaklar bizi serinlemek için sahillere ve havuzlara yönlendirmekte. Kışın uzun sürmesinden kaynaklı orantısız beslenme(vücuttaki doku ve yağların dengesiz veya sorunlu ​olması) ve malesef spor eksikliğimiz vucüdumuzda istemediğimiz selülitleri oluşturmakta. Yaz döneminin olmazsa olmazı bikini sezonu açılmışken selülitlerden nasıl kurtulurum endişemize kısa sürede son verecek birkaç ufak öneri ile karşınızdayız.

 

Ulthera ve Termaj uygulamaları:

Tedavisinde sizler birçok yöntemi uyguladınız ama başarılı olmadıysanız Ulthera ve Termaj uygulamaları sizlere önerimiz. Uygulamalar kısa sürede sonuçlarını göstermeye baslar ve etkinliği artarak devam eder. Sıkılaştırılmış ve daha genç görünen bir cilde sahip olmanıza yardımcı olur.

 

Selülit Kremleri :

Antioksidan,peptit,retinol ve kafein içeren  selülit kremleri kullanımında, bölgede gözle görülür bir selülit azalmasını hissedeceksiniz.

 

Masaj uygulaması:

Onarıcı kremler ile selülitin görünümünü belirli oranda azalır. Kremi selülitli bölgeye yedirin ve 15-20 dk hızlı masaj uygulayın. Faydasını göreceksiniz.

 

Otobronzan:

Güneşsiz bronzlaşma anlamına da gelen otobronzan bronz ten renk oluşumu ve selülitin göz yanılması ile gözükmemesinde  etkilidir. Havuz ve denizler için akmayan otobronzan almakta fayda var.

Yorumlar

    Hemen Yorum Yap

    E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır. * İşaretli alanlar zorunludur.