Uzun Görünmek İçin Ne Yapmalısınız?

Uzun Görünmek İçin Ne Yapmalısınız?

Admin
Temmuz 24, 2017

Olduğumdan daha uzun görünebilir miyim? Diye düşündüğünüzü biliyoruz çünkü bu düşünce özellikle kadınların kendi kendilerine sordukları bir sorudur. Ülkemizde kadınlar içerisindeki boy standardına bakarsanız kısa olduğumuzu görebilirsiniz. Dolayısıyla daha uzun görünmek istemenin nedeni de bundan kaynaklanmaktadır. Peki, daha uzun görünmek mümkün mü? Bunun için sürekli olarak spor yapmak durumunda mısınız ya da bunun herhangi bir hilesi var mıdır?

 Boy genetik anlamda insanları etkileyen bir durumdur. Evet boyunuz kısaysa belli bir yaşta yapacağınız bir takım aktiviteler neticesinde boyunuzu biraz uzatabilirsiniz. Ancak ergenliğinizi tamamlamışsanız o zaman ameliyatla boy uzatma dışında yapacağınız bir şey yoktur. Bunun için de bir takım hilelere başvurarak şu an olduğunuzdan daha uzun görünebilirsiniz.

Alerjisi Olanlar Neye Dikkat Etmeli? başlıklı makalemizi okumanızı tavsiye ediyoruz.

Bu konuda kıyafetlerin önemi büyüktür. Çünkü seçeceğiniz kıyafet sizin ruh halini yanıttığı gibi aynı zamanda tarzınızı da yansıtacaktır. İşte kıyafetler sayesinde zarif görünebileceğiniz gibi boyunuzun da uzun görünmesini sağlayabilirsiniz  

Ten Rengi Ayakkabı Giyin

Boyunuzun uzun görünmesi için ayakkabı tercihi önemlidir. Ayakkabı alırken ten rengi ayakkabı tercih etmelisiniz. Hem ayağınızla bütünlük sağlamış olacak ve de bu sayede bacaklarınızı daha uzun gösterecektir.  Ayakkabı seçerken teninizi çok fazla kapatmayan ayakkabı almalısınız. Mesela stilettolar sizin için ideal bir tercih olabilir.  

Tek Renk Giyinin

Kıyafet alırken kombine önem vermelisiniz. Burada da her zaman tek renkler önemlidir. tek renk sayesinde bütünlüğü korumuş olursunuz ve bu da sizin siluetinizin bölünmmesini sağlar. siz de daha uzun görünürsünüz.

İspanyol Paça Pantolon

Bol pantolonlar tercih etmelisiniz. Özellikle de kalça ve belinize oturan ve de İspanyol paça pantolonların kısa boylular için ideal olduğunu söyleyebiliriz. Bu pantolonların altına giyeceğiniz bir topuklu ayakkabı ile daha uzun görünebilirsiniz. Ancak burada ayakkabılarınızın da görünmemesine dikkat etmeniz gerekiyor.  Aynaya bakarsanız büyüdüğünüzü kendiniz de göreceksiniz.

Yüksek Bel Parçalar Kullanın

Yüksek bel etekleri, şortları ve pantolonları kombinlerinizde mutlaka kullanın. Bacakaklarınızı daha uzun gösterirken bel bölgenizdeki küçük fazlalıkları gizleyen bu parçalarla çok daha zarif görüneceksiniz.

Yorumlar

    Hemen Yorum Yap

    E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır. * İşaretli alanlar zorunludur.