Yaşam

Ramazan Bayramını anlamak

RRamazan Bayramınız Kutlu Olsun

HABERİ OKU

Erkeklerde Kıskançlık Sebepleri

İİlişkiye başladık iyi güzelde, başlamasaydık daha mı iyiydi?

HABERİ OKU

Kadınların Erkeklerde Aradığı Özellikler

KKadınlar eğlenceli erkeklerden hoşlanırlar bu nedenle de her kadın için eğlenceli erkeklerle birlikte olmak ister demek mümkündür. Burada anlatmak istediğimiz şey palyaço gibi ortada dolaşmanız demek değildir.

HABERİ OKU

Kadir Gecesi Mübarek Olsun

BBin aydan hayırlı Kadir Gecemiz kutlu olsun.

HABERİ OKU

Erkekler Neden Yalan Söyler?

HHer erkek mutlaka yalanlar söyler ancak buradaki önemli olan husus yalanının sürekliliğinin ve de boyutunun ne olduğu ile alakalıdır. Eğer ki eşiniz ya da sevgiliniz sürekli yalan söylüyorsa o zaman bir sorun var demektir.

HABERİ OKU

Aşık Olduğunu Nasıl Anlarım?

AAslında şu şekilde de bir gerçek var ki erkekler bile ne hissettiklerini tam olarak anlayamıyorlar çünkü bu durumun güzellini kavrayamıyorlar.

HABERİ OKU

Evinizi elma sirkesiyle temizlemenin 13 yolu

EElma sirkesi adeta mucize gibi. Bir bardak sulandırılmış elma sirkesi yemek sonrası sindirimi kolaylaştırabilir, sulandırılmış bir şişe sirke saç bakımı için kullanılarak saçta kepeği engelleyebilir. Bu mucizevi madde sağlığınıza iyi gelmekle kalmıyor, aynı zamanda ev temizliğinde de işe yarıyor.

HABERİ OKU

İlişkinizi Anında Düzeltmeye Yardımcı Olacak Öneriler

EEvliyseniz evliliğiniz süresince jestlerinizi her gün yavaş yavaş yaptığınız da monoton bir hayat yaşamazsınız ancak hayat standartları ve yoğun bir mesai trafiği bazen bunların önüne geçebiliyor.

HABERİ OKU

Kadın gezginler için yalnız gidilebilecek en iyi 21 destinasyon

DDünyayı gezmeyi hayal eden, bağımsızlığına düşkün bir “özgür kız” mısınız? Hayalini kurduğunuz yerleri görmeden bu dünyadan göçmek istemiyor musunuz? O zaman bu liste tam size göre.

HABERİ OKU

Evlenmek mi Zor, Boşanmak mı?

HHayatta hiç kimse boşanmak amacıyla evlenmez tabi kötü fikirli değilse. Ancak koşullar ve de dış etmenler sayesinde bazen evlilikte uzun soluklu olmayabilecektir.

HABERİ OKU

Eyvah Evliliğim Sıradanlaşıyor

İİlk başlarda başlayan bu heyecan da artık yavaş yavaş yerini sıradanlığa bırakmaya başlandıkça bu kez yeni evlenenlere de bir heves söz konusu olmaya.

HABERİ OKU

Top Model mi, Rol Model mi Olmalı?

EErkekler ve kadınlar genellikle top model bir yaşam tarzını benimsemişler dolayısıyla bunda sosyal medyanın da etkisi oldukça büyük. Çünkü sosyal medya da herkes kendince bir rol kesiyor.

HABERİ OKU

Kadınlara Erkeklerle İlgili Tüyolar

BBir ilişkinin sağlam temellerde oluşması o ilişkinin genel sağlığı içinde oldukça önemlidir. her iki tarafta ilişkinin çözümlenmesi için erkekler şöyle kadınlar böyle tabirini kullanırlar. Bizde bu yazımızda kadindio ekibi olarak kadınların erkekler hakkında bilmeleri gereken önemli tüyolara yer vermek istedik

HABERİ OKU

Kadınlar Erkeklerin Neresine Bakıyorlar?

PPeki, biz kadınlar siz erkeklerin neresine baktığımızı hiç merak ettiniz mi? kadindio kadınlar ekibi olarak bu konuyu kendi aramızda bu makaleyle itiraf etmek istedik.

HABERİ OKU

Yeni Mezunlar İş Görüşmesinde Ne Giymeli?

KKadındio.com olarak tesettürlü bir bayanın ilk iş görüşmesinde ne giyeceğine dair önemli birkaç püf noktanın altını çizmek istedik.

HABERİ OKU