Yeni ilişkinizin yürümediğinin 7 açık işareti

Yeni ilişkinizin yürümediğinin 7 açık işareti

Admin
Mayıs 26, 2017

1. Size yeterince değer vermez

Erkek arkadaşınızla aranızda bir iletişim eksikliği hissedersiniz. Sizin için hiç zamanı yoktur. Başka şeyler onun için daha önemlidir. Bir şeyleri değiştirmek için çaba bile sarf etmez. Birlikte geçen zamanlar ilişkiyi güçlendirir. Onun için en değerli şey siz olmalısınız. Eğer davranışlarıyla size değerli olduğunuzu hissettirmiyorsa sizi hak etmiyor demektir.

2. Yanında kendinizi rahat hissetmezsiniz

Eğer ilk buluşmada bile onun yanında kendinizi rahat ve sakin hissediyorsanız, onun sizin kaderiniz olduğunu bilirsiniz. Ama ilişkide bir süre geçtiği halde bile yanında rahat hissetmiyor, geriliyorsanız bu ondan ayrılmanız gerektiğine dair bir sinyaldir. Bir şeyleri sırf onu memnun etmek için istemediğiniz halde yapmak zorunda değilsiniz. Eğer sizi gerçekten seviyorsa iyi ve kötü yanlarınızla olduğunuz gibi kabul eder. Kimse kusursuz değildir.

3. Sizi mutlu hissettirmez

Herkes bilir ki ilişkinin ilk safhaları en mutlu olunan zamanlardır. Bunlara cicim ayları deriz. Bu dönemde birbirinizi her an özlersiniz, onsuz bir saat bile dayanamazsınız. Genelde en mutlu anlar bu ilk aylarda yaşanır. Bu mutluluğu artık hiç yakalayamadığınız an ilişkinizi gözden geçirmelisiniz.

4. Gariplikleri sizi rahatsız eder

Eğer garip davranışları sizi rahatsız ediyor, sinirinizi bozuyorsa kesinlikle bu yanlış erkek seçimidir. Tuhaf davranışlar ancak onu yeterince sevmediğinizde rahatsız eder. Güçlü bir sevgide sevgilinizi olduğu gibi kabul eder, garipliklerinden rahatsız olmazsınız hatta bu davranışları sizi eğlendirir, neşelendirir.

5. İletişim bir problem haline gelir

Eğer güçlü bir ilişki inşa etmek istiyorsanız iletişim en öncelikli koşuldur. Doğal, rahat ve net konuşmalar yapabilmelisiniz. Sırlarınızı onunla paylaşabilmelisiniz. Eğer bunlar ilişkinizde yoksa o ilişki er ya da geç başarısızlığa uğrar.

6. Olumsuzluklar ilişkinize hükmetmeye başlar

Eğer ilişkide negatif öğeler pozitif öğeleri aştıysa tehlike çanları çalıyor demektir. Basit bir liste hazırlayıp bunu test edebilirsiniz. Onun kişiliğini ve ilişkinizi düşündüğünüzde olumsuzluklar olumlu durumlara baskın çıkıyorsa bu olumsuzlukları onunla da konuşmalı ve çözmeye çalışmalısınız. Bu da işe yaramazsa bitirme zamanı gelmiş demektir.

7. Başkalarını düşlemeye başlarsınız

Herkes gördüğü çekici birisinden bir anlık hoşlanabilir, zaman zaman aklına gelebilir. Ama bir ilişkiniz olduğu halde başka birisini çok sık düşünür hale geldiyseniz bu ilişkinizin sizi tatmin etmediğine dair bir işarettir. Erkek arkadaşınızla mutluysanız zaten başkaları aklınıza gelmez.

Eğer anlaşmazlıklar varsa, ilişki yürümüyorsa, iletişim kuramıyorsanız, daha fazla kendinize işkence etmeyin. Bitmesi gerekiyorsa bitecektir.

Size göre bir ilişkinin yürümediğinin işaretleri nelerdir? Kişisel tecrübelerinizi paylaşın.

Yorumlar

    Hemen Yorum Yap

    E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır. * İşaretli alanlar zorunludur.