Yüz Şeklinize Göre Küpe ve Takı Seçimleri

Yüz Şeklinize Göre Küpe ve Takı Seçimleri

Admin
Nisan 07, 2017

Dünyada milyarlarca kadın farklı yüz şekli,yüz hatları ve görselliğe sahip. Hangi ülkede ,kültürde,yaşlarda,dinlerde olursa olsun kadın her zaman zarif,güzel ve çekicidir.Yüz şekline göre küpe ve takı seçimi kişinin motive kaynağı olduğu gibi aksesuar olarak da gayet önemlidir. Yüz şekline göre küpe seçimlerinden bahsedicek olursak

 

Yuvarlak yüz yapısı için küpe ve takı seçimi:

Yüzünüz yuvarlak yapısına sahipseniz damla ve markız tasarımları tercih edilmelidir. İnce ve uzun küplerde aynı şekilde önerilebilir. Yuvarlak yüz şekline sahip kadınların ufak ve top şeklinde küperler seçiimi yüzünüzü daha yuvarlak göstericeği için önerilmez.Kolye seçiminde uzun tasarımlar son derece güzel duracaktır.

 

Kare yüz yapısı için küpe ve takı seçimi:

Maskülen bir yüz yapısına sahip olan kadınlarımıza orta boylu,yuvarlak bol sallantılı ve iç içe geçmiş daire şeklinde küpe seçmeleri önerilir. Sizleri daha güzel ve çekici göstericekdir.

 

Kalp yüz yapısı için küpe ve takı seçimi:

Çene yapısı uzun olduğu için kullanılan küpe ile göz yanılması yapılarak daha yumuşak bir görüntü verilebilir. Küpe seçiminde damla kesim tasarımlar seçilmelidir. Boynu saran uzun kolyeler sizlere çok yakışacaktır.

 

Oval yüz yapısı için küpe ve takı seçimi:

Diğer yüz yapılarına göre çok daha avantajlı olduğunuz söylenebilir.Sizlerde her tür küpe ve kolye çok sık görüntü vericektir.Çiçek şeklinde tasarımlar,kalp kesim taşlı küpeler ve şekilli küpeler önerilmektedir.Kolye tercihinde çok sallanmayan  ve çok uzun olmayan tasarımlar seçilmelidir.

Yorumlar

  • Ebru

    Takı seçiminde dikkat edilmesi gerekenler: https://www.tarz2.com/tak-takistir

    Eylül 19, 2017 19 16:15

Hemen Yorum Yap

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır. * İşaretli alanlar zorunludur.